Dení půjčení 

Denní půjčení jsme pro Vás zlevnili, ale i prodloužili dobu zapůjčení pro Vaše pohodlí a lepší zážitek z lyžování bez myšlení na čas.

NOVINKA - Víkendové půjčení

Víkendové půjčení neznamená jen v sobotu ráno půjčit a již v neděli vrátit. Víkendové půjčení znamená v pohodlí a bez časové tísně několik dní před víkendem zapůjčit, užít si víkend třeba i mimo region a po víkendu nespěchat do půjčovny, ale v klidu si doma vybalit a až v úterý vrátit. Je tedy možno si zapůjčit vybavení i na prodloužený víkend v klidu a bez stresu z brzkého vrácení.

NOVINKA - Týdenní půjčení

Týdenní zapůjčení neznamená pouze 7 kalendářních dnů, aby jste nemuseli v den odjezdu třeba na lyžařský kurz půjčovat vybavení a po příjezdu spěchat vrátit vybavení máte na to 9 dnů.

    

NOVINKA - Měsíční půjčení

Během 30 dnů můžete využívat vybavení bez omezení místa nebo času, na měsíční a celosezóní zapůjčení vám nabízíme možnost výměny bot nebo lyží při problémech. 

NOVINKA - Celosezóní půjčení

Pokud máte v plánu hodně lyžovat nebo si jít občas zalyžovat ale nechcete pokaždé řešit vybavení. Nebo si jen nechcete zatím kupovat vlastní vybavení je pro vás ideální celosezóní půjčení vybavení. Pokud vám během sezóny přestanou vyhovovat zapůjčené věci, můžeme vám je vyměnit.

Jednotná záloha

Na všechno vybavení jsme nyní nastavily vratnou zálohu 1000,-